Höstterminen är igång
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Partille Taekwon-Do Klubb
TRÄNING FÖR ALLA ÅLDRAR - GEMENSKAP - KVALITET - GLÄDJE - ENGAGEMANG

Styrelsen

Partille Taekwon-Do Klubb

Gamla Kronvägen 10

433 33 Partille

Org nr: 802456-9371 

 

Ordförande

Magnus Berndtsson

E-post: magnus.berndtsson@ptkd.se

 

Kassör
Mats Persson

E-post: mats.persson@ptkd.se

 

Sekreterare

Christina "Tia" Nordell

E-post: christina.nordell@ptkd.se

 

Ledamot 1

Mikael Wettergren 

E-post: mikael.wettergren@ptkd.se

 

Ledamot 2

Linda Wärff 

E-post: linda.warff@ptkd.se

 

Suppleant 1
Monica Andreasson

E-post: monica.andreasson@ptkd.se

 

Suppleant 2 

Elias Sahli

E-post: elias.sahli@ptkd.se

 

Suppleant 3

Robin Kjellgren Nordell

E-post: robin.nordell@ptkd.se

 

Valberedningen

Filippa Berndtsson (ordf.)

E-post: filippa.berndtsson@ptkd.se

Henrik Drottz

E-post:

 

Revisor
Jan Sjöö

E-post:

 

Revisorsuppleant
Håkan Hansson

E-post: hakan.hansson@ptkd.se

 
Sponsorer
Samarbetspartners
Partille TaekwonDo
Sociala Sidor
Förbund
Stöd Partille TaekwonDo